Skip to main content

How To Train Your Dragon 2

how-to-train-your-dragon-2

Hıçkıdık’ın ejderhaları eğitip Berk adası sakinleri ile bir araya getirmesinin üstünden 5 yıl geçmiştir.  Viking köyünün resini olan babasının kendisine bırakacağını söylediği reislik için uygun olmadığını düşünen ve bu doğrultuda keşiflere çıkıp kendi kimliğini arayan Hıçkıdık azılı bir adamın ejderhalardan kurulu bir ordu ile Berk’e doğru geldiğini öğrendikten sonra ister istemez kendini olayların içine bırakıyor.

Serinin birinci filmini çok beğenen ben bu film ile ilkini kıyaslarsam 2. filmin ilkine göre çok daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Filmin Yüzüklerin Efendisi filminin savaş sahneleri gibi görkemli savaş sahneleri, muhteşem grafikleri ve dolu dolu içeriği ile ağzımı açık bıraktığını söylemeyi bir borç bilirim.

How To Train Your Dragon 2” hakkında 10 yorum

  1. Anaimasyon filmleri, ki normal filmler bile efektlerle dolup taşıyor, daha çok ilgi odağı olabiliyor. Misal Çılgın Hırsızlar, Buz Devri benim en çok sevdiğim ve hayranlıkla izlediğim filmlerdir. BAsit oluyor ama güldürüyor. Bu filmi de izleyelim en kısa sürede 🙂

    1. İzlediğim en iyi animasyon filmlerden birisi bu film ama yazdığım iki satır şey resmen hakarettir filme 🙂 Öylesine yazıp yaınlamış sonradan üzerinde düzenleme yaparım demiştim ama kaldı öylece 🙂 Yine de birşeyler eklemek gerek yazıya 🙂

  2. Abi bu seri biterse çocuğumu keserim lan! Bir kere adanın adı Berg adası ada benle adaş olum. Bir de animasyon film la bu neden sürekli dram var anlamıyorum ama kesin izleyin derim.

  3. Bir iki gün evvel izledim daha.. ve çok beğendim. Cidden ilk filmden sonra bunun sonunu gayet iyi bağlamışlar. Dreamworks’e böyle bi animasyon yakıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir