Home / Sponsor Yazılar / Paykasa alırken ne yapmalıyım?

Paykasa alırken ne yapmalıyım?

Paykasa; günümüz içerisinde Online Alışveriş sitelerinde kullanılan elektronik ürün satışı yapan siteler, oyun siteleri gibi birtakım sitelerde ödeme aracı olarak kullanılan bir uygulamadır. Paykasa ile çok kolay ve pratik bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik paykasanın sağlamış olduğu avantajlar oldukça fazladır.

Bunun yanı sıra yüzde yüz garantili ve güvenli bir ödeme sistemine sahip olan Paykasa ile birçok yerde alışveriş yapabilirsiniz; sadece alışveriş yapacağınız sitelerde paykasa ödemesi geçerli olması gerekmektedir. Paykasa kartını kullandığınız için asla kimlik bilgileriniz sizden istenmez ve paykasayı satın aldığınız andan itibaren sadece rakamlarla 16 haneli pin kodundan oluşan bir kodlama sistemi ile bu işlemi gerçekleştirirsiniz.

Paykasa satın alabileceğiniz siteler size müşteri temsilcileri ve canlı destek hatlarıyla yardımcı olmaktadır. Kafanıza takılan soruları müşteri temsilcilerine sorarak nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda yardım alabilirsiniz.

Paykasa online alışverişlerde kullanılan bir ödeme aracıdır. Bu nedenle alacağınız bir ürüne ya da oyun sitelerinde kullanacağınız miktarı belirleyerek limit yükletebilirsiniz; bunun için gerekli olan tutarı paykasa satışı yapan siteye aktarmanız yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde size 16 haneli Pin kodu gelecektir. Bu Pin kodunu istediğiniz şekilde,  istediğiniz anda kullanabilirsiniz;  sadece yapmanız gereken kodu girmektir. Onun dışında asla kimlik bilgileriniz ya da kart bilgileri gibi birtakım risk taşıyacak faktörler karşı tarafa geçmez. Bu sayede %100 güvence veren bir sistem kullanmış olursunuz. Paykasa ile ödeme yaptıktan sonra kartınızdaki miktar sıfırlandığında sistem otomatik olarak kartı iptal eder; tekrar alışveriş yapmak istediğin zaman yeni bir limit belirleyerek  yükletmeniz gereklidir.

Paykasa içerisinde limitiniz kalması dahilinde bozdurma işlemi yaparak iadesini isteyebilirsiniz. Yani kısacası hiçbir şekilde bir kayıp yaşamadan angarya kredi kartlarıyla uğraştığınız işlerle uğraşmadan sistemli ve pratik bir şekilde online işlemleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paykasa al sipariş etmek ve belirlediğiniz limiti karşı tarafa aktarmaktır. Sitemiz üzerinden müşteri temsilcimizi arayarak sizlere yardımcı olmayı hazırız; Paykasa almanın kolaylığını bizle yaşamalı ve hayatınıza Paykasayı dahil etmelisiniz. Devir hız ve güven devri!

Kaynak: http://www.paykasasatinalma.gen.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir