Araç Takip Sistemleri GPS Konum Tabanlı Çalışıyor

Birçok uydudan alınan veriler kullanılarak araç içine takılan GPS konum tabanlı çalışan cihazlar ile araç takip yapılabilmektedir. Bu sistem birçok şirket tarafından kullanılmakta ve olumlu sonuçları ile birçok kazanımı da beraberinde getirmektedir. Bu sistemler sanıldığının aksine uygun fiyatlarda olup firmamız güvencesi ile araçlarınıza takılmaktadır.

Uydu verileri araç içindeki cihazların içinde bulunan gps sim kart ile koordinat bilgilerinin sunuculara aktarılması prensibine dayanarak çalışan bir sistemdir. Peki, tüm araçlara uyumlu olan aromilaraç takip sisteminiye gereklidir? Bu sistemin tercih edilmesini gerektiren sebepler çoktur. İşletme sahipleri araçlarına taktırdıkları bu sistem sayesinde 7/24 araç kontrolü yaparak organizasyonun sağlıklı işlemesini sağlar ayrıca zamanı etkili kullanmak adına katkıda bulunur. Filonuzdaki tüm araçların mesai dışı kullanımı günlük ve aylık kayıtlar şeklinde raporlanabilir. Buda araçların bakım maliyetleri de önemli ölçüde azaltılmaktadır. Aşırı hızın önlenmesi, güzergâh dışına çıkılması, çalışma süresinin kontrolü sayesinde büyük oranda yakıt tasarrufu sağlanmaktadır. İstanbul’un trafiğinde sahadaki çalışan personeli uygun yollara yönlendirerek gidilecek noktaya kısa zamanda ulaşmaları sağlanır.

Firma olarak araçlarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle araç takip sisteminin sunmuş olduğu diğer bir avantajdan bahsetmemek olmaz. Araç hırsızlığına karşı bir önlem olarak uydudan aracın motoruna tutma uygulanmakta ve maddi kayıpların önüne geçilebilmektedir. Uygun fiyatlarla aromilaraç takip cihazı ve sistemleri için firmamıza müracaat edebilirsiniz.

Kaynak :http://www.aromil.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir