SineBlog

Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonunun Yayın Tarihini Duyurdu

Geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanan ve Türkiye’de çekilen ilk Netflix Original yapımı olan Hakan: Muhafız, ilk sezonuyla dünyanın dört bir yanında 10 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek büyük beğeni toplamıştı. Dizinin oyuncuları, özel bir videoyla dünyanın farklı ülkelerindeki izleyicilerine seslenerek, ikinci sezonun hangi tarihte Netflix aboneleri ile buluşacağını duyurdular.

Sosyal medyada yayınladıkları videolarla Almanya’dan Fransa’ya dünyanın dört bir yanındaki Netflix abonelerine seslenen dizinin oyuncuları, yeni sezonun 26 Nisan Cuma günü yayınlanacağını duyurdular. Dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağının açıklanması ile birlikte ikinci sezona ait ilk görseller de paylaşıldı.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Hakan: Muhafız’ın en çok izlenildiği ülke Türkiye. Türkiye’yi Brezilya ve Meksika olmak üzere, Latin Amerika ülkeleri ve Afrika ülkeleri takip ediyor. Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Kanada ve Avustralya’da da azımsanmayacak derece ilgi gördü. Avrupa’da diziye en fazla ilgi gösteren ülke ise Fransa oldu.