Alınabilir En Ucuz Mikrofonlar

Videolarınızda artık kendi sesinizi kullanmak ya da sesinizin daha iyi çıkmasını mı istiyorsunuz? O halde en ucuz mikrofonlardan birini seçerek bu işe başlayabilirsiniz. Ucuzdan başlayıp pahalıya doğru giderek çok daha iyi noktalara gelebilirsiniz. Bildiğiniz gibi kendiniz ile ilgili bir video çektiğiniz zaman; bunlara örnek olarak oyun, spor, kısa gösteriler gibi videolarda sesiniz videoda olmazsa ya da etkili bir şekilde videolara yansımazsa, o zaman son derece zorlu süreçler sizler için başlayabilir. Tüm bunlara dikkat etmek, olumlu bir puan olarak hanenize yazılacaktır. Peki ama alınabilir en ucuz mikrofonlar işinizi görür mü diye merak ediyorsanız, söylemeliyiz ki hem ucuz hem kaliteli pek çok farklı mikrofon bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi alarak son derece harika işler ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler için en ucuz fiyatı bulunan ve kaliteli olan 5 adet mikrofonu yazımızın devamında sıraladık. Her birini inceleyerek haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli ve Ucuz Mikrofonlar

Hem kaliteli hem de ucuz bir mikrofon sahibi olmak istiyorsanız, bu yazımız tam da size göre olacaktır. Bundan sonra çok daha kaliteli videolar ortaya çıkarabilecek ve izleyenlerinize daha etkili bir şekilde seslenebileceksiniz. Hem cızırtı yapmayacak hem de arkadaki gürültüyü videolara yansıtmayacak mikrofonlar tam anlamıyla işinizi görecektir. İşte başlıyoruz…

Snopy Sn-330M Masaüstü Mikrofon

Sahip olabileceğiniz en ucuz ve en kaliteli mikrofon Snopy Sn-330M masaüstü mikrofondur. Bu mikrofon fiyat – performans ürünü olarak alınabilirdir. İşinizi oldukça iyi bir şekilde görebilir. Kullananların %99’u memnun kalmıştır. Arkada bulunan gürültüyü asla videolara yansıtmaz. Sesinizi tam anlamıyla alır. Görüntülü sohbetlerde, takım konuşmalarında, canlı videolarda ve normal video çekimlerinde işinize yarayacaktır.

Fiyat: 18-20 TL arası değişebilmektedir.

Snopy Sn-340M Masaüstü Mikrofon

Satın alabileceğiniz bir diğer mikrofon ise Snopy Sn-340M masaüstü mikrofondur. Bu mikrofon görüntü açısından da tatmin edici bir boyuta sahiptir. İşinizi tam anlamıyla görebilir. Satılan mağazalarda genel olarak %100 oranında olumlu geri dönüş alan ender mikrofonlardan biridir. Kaliteli ve ucuz bir mikrofon olarak tüm video işlerinizi görebilir. Bununla birlikte canlı videolarda ve sohbetlerde net bir şekilde sesinizi iletebilir. Sahip olabileceğiniz pek çok farklı mağaza bulunmaktadır.

Fiyat: 45-50 TL arası değişebilmektedir.

Trust 20111 ELVII Masaüstü Mikrofon

Videolarınız için kullanabileceğiniz bir diğer kaliteli ve ucuz mikrofon Trust 20111 ELVII masaüstü mikrofondur. Kesinlikle tercih edilebilecek bir yapısı bulunmaktadır. Tüm işlerinizi rahatlıkla görebilir. Hem ucuz olması hem şık bir tasarımının bulunması hem de ses düzeltme özelliğinin bulunması, almanız için çok iyi birer nedendir. Bunun yanında 2 yıl (24 ay) garantisi bulunmaktadır. Canlı videolarda, oyunlarda, normal video çekerken veya farklı işlerinizde size yardımcı olacaktır.

Fiyat: 45-55 TL arası değişebilmektedir.

Trust 21671 Starzz Mikrofon

Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz hem uyun fiyatlı hem de kaliteli bir mikrofon olan Trust 21671 Starzz mikrofon, tüm işlerinizde sizlere yardımcı olacaktır. Sesiniz bundan sonra çok daha net bir şekilde videolara yansıyacaktır. Ayrıca bu mikrofon sayesinde çok daha kaliteli videolarınız olacaktır. Canlı videolarda veya oyunlarda da kullanılabilirdir. Kesin olarak memnun kalacağınız bir mikrofon olduğunu söylemeliyiz. Şık tasarımı ile masanıza da yakışacaktır.

Fiyat: 65-75 TL arası değişebilmektedir.

Trust 20378 Mico USB Mikrofon

Tüm bilgisayarlarda ve diz üstü bilgisayarların hepsinde sorunsuz bir şekilde çalışabilen Trust 20378 Mico USB mikrofon, tam anlamıyla işinizi görecektir. Sahip olabileceğiniz ucuz ve en iyi mikrofonlardan biridir. Kesinlikle kullanılabilirdir. 1.80 metre kablo uzunluğuna sahip olması, dilediğiniz gibi kullanma özgürlüğü sağlar. Ayarlanabilir açı özelliği mevcuttur. Daha net sesler için gürültü giderme özelliği bulunmaktadır. Yapılan tüm olumlu geri dönüşler, bu mikrofonun alınabilir olduğunu göstermektedir. Kesinlikle memnun kalacağınız mikrofonlardan biridir. Peki fiyat olarak ne durumda olduğunu merak ediyor musunuz?

Fiyat: 70-75 TL arası değişebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir