Altus Beyaz Eşya Servisi

Son zamanlarda adını çok fazla duyduğunuz Altus markası beyaz eşyalar; artık beyaz eşya sektöründe aranan markalar arasında yer almaktadır. Altus beyaz eşya servisleri de Altus marka beyaz eşyaların bozulması durumunda ya da kurulum işlemleri için gerekli olan tüm uygulamalarda; titizlikle ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Altus beyaz eşya servisi siz değerli İstanbul halkına en iyi servis hizmetini sunmak üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda daima sizlerledir. Altus beyaz eşyalar arasında yer alan; kombi, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve küçük ev aletleri gibi daha birçok ürün için gerekli olan her türlü sorunda; Altus servisi hizmeti bilhassa evinizde ve yerinde sunulmaktadır.

Altus beyaz eşya servisimiz için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilir ve gerekli olan tüm bilgiyi verdikten sonra servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyata ve güvenli bir şekilde servis hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için; 1 yıllık ustalık ve parça garantisi de beraberinde sunulmaktadır. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız için garantili hizmet ile hareket etmemiz; firmamızın ciddiyetini ve kalitesini ortaya koymaktadır.

Altus servisleri içerisinde ayrıca gezici servis olarak hizmet vermekteyiz. Web sitemizde yer alan numaramızdan arayabilir ve hangi semtte olursanız olun hemen hızlı bir şekilde servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Altus servis hizmeti içerisinde uygulanan tamir, bakım ve kurulum işlemleri uzun yılların tecrübesine sahip, işini bilen usta kadromuz tarafından yapılmaktadır. Altus marka beyaz eşyalarla ilgili yaşamış olduğunuz arızalarda parça değişimi gerektiğinde mutlaka orijinal yedek parçası kullanılmakta ve garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Orijinal yedek parçalar sayesinde kullanmış olduğunuz Altus marka beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansını yeniden yakalama imkânı bulabileceksiniz.  Yaşadığınız basit bir arızada dahi Altus servis hizmetimizden yararlanmanız ve zamanında arızanın giderilmesini sağlamanız; kullandığınız beyaz eşyanın uzun ömürlü olması için önem taşımaktadır.

Altus beyaz eşya servisimizi arayabilir ve gerektiğinde her türlü hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Altus servis hizmeti; memnuniyetinizi sağlayacak her türlü servis hizmetiyle daima yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir