Apple kullanıcılarına kötü haber.

İPAD sahiplerinin favori ürünlerinden biri olan Apple PENCIL üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. Ancak fiyatıyla eleştirilen aksesuar hakkında yeni bir söylenti ortaya atıldı. Yakın zamanda piyasa sürülmesi planlanan ucuz Apple PENCIL rafa kaldırılmış olabilir. İşte detaylar.

İPHONE destekli ucuz Apple PENCİL iptal edildi

Ortaya çıkan son söylentiye göre, 50 dolarlık fiyatıyla piyasaya sürülecek olan yeni Apple PENCIL, Eylül ayındaki LANSMANA  az bir süre kala iptal edildi. Proje aşamasındayken ”Maker” adı verilen ürünün, seleflerine göre ucuz fiyatıyla dikkat çekmesi planlanıyordu. Ürünün neden rafa kaldırıldığı henüz bilinmiyor.

Ucuz Apple PENCİL’IN özellikleri de hiç fena değil. Kalemin içerisinde batarya ve basınç SENSÖRÜ bulunmuyor olsa da, APPLE’IN geliştirdiği çip sayesinde ekrandan güç alabilecek Yeni Apple PENCİL heyecan verici yapan diğer sızıntı ise İPHONE ile kullanılabilmesiydi

Birinci nesil Apple  PENCİL ve Apple PENCİL 2, sadece İPAD’LER için üretilmişti. Ayrıca eski nesil Apple PENCİL neredeyse yarı fiyatına sunulması planlanan kalem için stok problemi de yoktu. Söylentiye göre Apple, 1 milyonu aşan STOĞA sahipti.

Olay, TWİTTER’DA Duan RUİ adlı kullanıcının WEİBİ’DAKİ bir haberi kaynak göstererek yaptığı paylaşımlar üzerinden gündeme geldi. “Yeni Apple PENCİL İPHONE’U bile destekleyecekti fakat proje LANSMANA az bir süre kala rafa kaldırıldı. Söylentiye göre bir milyonu aşan stok sayısına ulaşılmıştı ve şimdi hepsi çöp oldu” dedi.

Apple’dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama beklenmezken, bu söylentilerin gerçekliği konusunda ciddi şüpheler bulunuyor. Ancak bu iddiaların Apple’ın iPhone için Pencil desteği konusundaki ilk söylenti olmadığını belirtmek gerekiyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ucuz Apple PENCİL söylentileri gerçek olabilir mi? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir