Arçelik Beyaz Eşya Servisinde Yenilikçi Teknoloji

Araştırma ve yenilikçi özelliği ile her üretim öncesi ileri teknolojik desteğin kullanıcıya ulaşması için tasarım, proje ve yenilenmenin uygulayıcısı olan Arçelik, yatırımları ile kullanıcıların tercihlerine ilk sıralarda yer alma hedefini sürekli sıcak tutan bir yaklaşımla üretimlerini piyasaya sürmektedir. Altus, günümüz tüketici bakışı ile çalışmalarını yerine getirmekte, öncelikli hedefleri arasında duyarlı kurum olma niteliğini pekiştirmektedir.

Tüm çalışmalarında tercih ettiği ön görü çerçevesinde üretimlerini müşterilerine kazandıran Arçelik, kaliteli aynı zamanda sağlam ve dayanıklı ürün sunumları gerçekleştirmektedir.

Yirmi yıla yakın bir zamandır çalışmalar yürüttüğümüz İstanbul ilimizde, ilk günden bugüne kurumsal bir anlayış ile hareket eden kuruluşumuz, bugün yaygın şubeleri ile ilimiz genelinde yoğun ve kaliteli hizmetlerini aralıksız sürdürebilme yeteneğine sahip olarak yoluna devam etmektedir.

Konusunda uzman görüşlere yer veren kuruluşumuz hızlı büyümenin ardından kurumsal bir yapı eşliğinde faaliyetlerine devam etmekte, nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra müşteri memnuniyetini her zaman en süt sınırda tutma gayretinde faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. İlkeli ve prensipli çalışma şartları altında hareket eden ve günümüz çağdaş firma anlayışından kopmadan yoluna devam eden kuruluşumuz İstanbul ilimizde her bölgede şubelerimizle aynı performans çizgisinde hareket yeteneğine sahip olarak çalışmalar yerine getirmektedir.

Kadıköy bölgesinde yıllardır faaliyetlerini bölge sakinlerine hizmetleri ile yerine getiren ve her çalışmasında müşterimize ayrıcalığını yaşatan Sancaktepe Arçelik Servisi, bölgenin aynı zamanda takdirini kazanarak her geçen gün büyümesini hızla gerçekleştirmektedir.

Hizmet anlayışını yüksek dünya standardı çerçevesinde faaliyetlerine yansıtan ve ekonomik fiyat dengesi ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı ilke edinen Sarıgazi Ataşehir Servisi, aynı zamanda teknik donanım üstünlüğü ile yüksek performans sergilemekte, bölge halkının bakım ve onarım ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilecek bir disiplin içinde çalışmalarını yerine getirmektedir.

Kayda değer başarılara imza atan bir diğer şubemiz olan Suadiye Arçelik Servisi, müşteri ilişkilerindeki başarısını her çalışmasına kattığı titizlik ile sürdürmekte, aynı zamanda farklı hizmet anlayışımızı kurumsal ilkelerimiz çerçevesinde hayata geçirmektedir.

Günümüz müşteri memnuniyetini elde etmenin sürekli bir başarı gerektirdiği bilinci ile her çalışmasına ayrıcalık gösteren kuruluşumuz günün yirmi dört saati aktif faaliyetlerini yerine getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir