Avast Free Antivirüs 2014 Yayınlandı

????????????????????????????????????????????????
Avast güvenlik ürünlerinin tamamına ait 2014 versiyonları piyasaya sürüldü.  Çıkışıyla birlikte kısa süre içinde sizlere ulaştırmayı hedeflediğimiz avast sürümlerini sitemizden indirebileceksiniz.

Dünyanın en çok kullanılan antivirüs programları arasında olan avast’ın Free Antivirüs, avast Pro Antivirüs, avast Internet Security ve avast Premier programları için 2014 versiyonları yayımlandı. 2014 sürümleriyle birlikte programların var olan özelliklerinin birçoğu geliştirilirken bu özelliklerin yanına bir çok yeni özellikte eklendi.

Ücretsiz olan free antivirüsten ücretli olan premiere kadar bir çok güvenlik seçeneği sunan avast’ı free sürümüyle sonsuza kadar kullanabilir yada premier gibi ücretli versiyonları ile yıllık lisanlar alabilirsiniz. İster free sürümü olsun ister Premier olsun avastın her sürümü piyasadaki rakipleriyle kıyasla hem güvenlik hemde hız açısından oldukça iyi durumda. Yıllardır avast kullanan biri olarak söyleyebilirimki avast özellikle performans açısından en iyi program.

Avast’ın yeni sürümüyle birlikte zararlı virüs ve casus yazılımlara karşı koruma, hackerlara karşı koruma, kişisel verilerinizi koruma, internette güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri, riskli programları güvenli olarak çalıştırma ve rahatsız edici spam e-postaları durdurma gibi bir çok güvenlik önlmine kavuşmuş olacaksınız.

Aşağıdaki linklerden istediğiniz sürümünü indirebilecğeiniz programı kesinlikle tavsiye ettiğimi belirtmek isterim.

avast Free Antivisür İndir

avast! Pro Antivirus İndir

avast! Internet Security

avast! Premier

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir