Belçika Ev Eşyası Nasıl Gönderilir

Belçika Avrupa’da gözde ülkeler arasındadır. Kadim şehirleri, mimarisi, derin tarihi ve başta ekonomik olanakları yüzünden çoğu bireyin ve ailenin taşınmayı düşündüğü ülkelerin başında gelir. Belçika ırk dağılımı bakımında çeşitlilik gösteren ve farklı dillerin konuşulduğu bir ülkedir, genel olarak resmi kabul edilen 3 tane dil vardır bunlar Felemenkçe, Fransızca ve Almanca.

Belçika gitmek için vize almanız gerekmektedir aynı zamanda eğer Belçika ev eşyası göndermek ve oraya taşınma kararı vermişseniz önünüze bir sürü şart getirilmektedir. Bu şartlar genellikle;

  • Zorunlu nedenlerden taşındığınız ve bunların ispatlamanız gerekiyor, bu nedenler genel olarak şunlardır; evlilik, eğitim ve o ülkedeki herhangi bir şirketin size göndermiş olduğu çalışma davetidir.
  • Taşınacak bireyin veya ailenin vatandaşlık durumu.
  • Taşınacak bireyin veya ailenin ülkede oturma iznine sahip olup olmaması.

Sadece bu 3 şartı sağlayabiliyorsanız bu ülkede yaşayabilirsiniz eğer bu şartları sağlayabiliyorsanız ev eşyalarınızı Belçika göndermeni çok kolay olacağından emin olabilirsiniz. Günümüzde uluslararası evden eve nakliyat sektöründe taşınmak çok kolay büyük ve global yapıdaki firmalar sizin adınıza tüm yasal, gümrük ve gereken tüm taşıma hizmetini sunmaktadır. Başka bir ülkeye taşınmadan önce çok bir planlama, oluşabilecek problemlere karşı kendinize senaryolar hazırlamalısınız. Bu yüzden aslında yurt dışına taşınmak; ne çoğu insanın düşündüğü gibi gibi masalsı denecek kadar kolay, ne de negatif olaylar senaryolarını gerçek hale getirecek kadar korkunç bir şeydir. Dolayısıyla asıl önemli olan, bu büyük farklılık için atılacak adımları iyi planlamak, oluşabilecek sorunlara karşı hazırlanmaktır. Sizde eğer yurt dışına yaşamayı ve artık ortaya taşınma kararı vermişseniz atacağınız ilk adım uygun fiyatlarda kaliteli ve sağlıklı bir taşınma deneyimi yaşamak için planlamalar yapmaktır. Belçika taşınmayı düşünüyorsanız ve bu konuda ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın her yerin evden eve nakliyat hizmeti sunan Marsel Nakliyat Belçika eşyalarınızı uygun fiyat aralıkların ve sigortalı bir şekilde taşınmasının garantisini vermektedir. Eşyalarınızı sizden teslim aldığı andan itibaren en geç 15 gün içerisinde evinize kadar kurulum dahil taşınmasını gerçekleştirmektedir. Eğer Belçika yerine Hollanda’ ya taşınmayı düşünüyorsanız Hollanda’ya eşya gönderme ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz ve bununla ilgili fiyatlandırma, eşyanın nasıl gönderildiği ve yine pek çok bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir