Beyaz Eşya Cihazı Arızası Onarımında Orijinal Parça Kullanımı

Hızla gelişen yeni yüzyıl teknolojisi, insanların günlük yaşamları içerisinde karşı karşıya kaldıkları durumlara ve ihtiyaçlara yönelik olarak şekillenmektedir. Özellikle de yaşam alanlarında daha modern ve daha kaliteli standartların oluşturulabilmesi hedefi ile modern yüzyıl teknolojisinin gelişimine yön veriliyor ki bu durumda günümüzde beyaz eşya teknolojilerinin hemen hemen her eve girmesine yol açıyor. Çamaşırların daha kısa sürede yıkanması, bulaşıkların daha kaliteli ve daha ekonomik şekilde yıkanması ya da besinlerin ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde daha uzun süreler saklanması gibi pek çok farklı işleve sahip olan beyaz eşya ürünleri bulunuyor. Bu noktada gün içerisinde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde meydana gelebilecek arızalanmalara yönelik olarak da İçerenköy Arçelik  Servisi merkezi tarafından 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uluslar arası düzeydeki servis hizmet kalitesine uygun standartlarda özel servis çözümleri sağlanıyor.

Dünya standartlarındaki servis uygulamalarını bölgesel bazda sunan Sultanbeyli Arçelik Servisi merkezi tarafından çamaşır makinesi arızalarının boyutuna göre yerine veya servis merkezinde gerekli olan arıza tespit ve arıza onarım müdahalelerini gerçekleştirmektedir. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve aynı zamanda da ekonomik arıza onarım çalışmalarını gerçekleştiren alanlarında uzman ve deneyim sahibi teknik personeller, sadece orijinal Arçelik yedek parça ile parça değişimlerini gerçekleştiriyor. Çamaşır makinesinin muhtelif arızalarında değişimi gerekli olan makinesi parçasında son derece dayanıksız ve kalitesi düşük seviyede olan yan sanayi yedek parça kullanımı yerine doğrudan Arçelik fabrikalarından çıkan arızalı parçanın ilk günkü performans ve kalitesine sahip olan orijinal Arçelik yedek parça ile değişimleri gerçekleştiriyor. Böylelikle değişen parçanın dayanıksız ve kalitesinin düşük olması nedeni ile diğer kaliteli ve orijinal parçalarında fonksiyonelliğinin ve verimliliğinin düşmesi dolayısıyla yaşanabilecek performans kayıplarının önüne geçilebiliyor.

Bununla birlikte makinenin yeniden aynı parçadan kaynaklı olarak arızalanmasının da önüne geçilebiliyor. Özellikle 1 yıllık orijinal Arçelik yedek parçası için garanti hizmeti sunularak, kullanıcıların her açıdan daha ekonomik ve daha modern standartlardaki servis çözümlerinden yararlanabilmeleri sağlanıyor. Taşdelen Arçelik Servisi uzman ve profesyonel teknik personellerinin modern standartlardaki arıza onarım müdahaleleri için 7 gün 24 saat çağrı merkezine başvuru gerçekleştirilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir