Bir Oyun Severin Anatomisi

Ne oyun severimdir ben bilemezsiniz. Nba, Pes, Fm.  Bir otursam başına saatlerce kalkmam. Bilgisayar aldığım ilk 10 sene sadece oyun için kullanmışımdır. Öyle ki oyun oynamaktan ne göz kalmıştır bende ne de kafa, beyin.

2 yıl öncesine kadar delicesine oynadığım bu oyunları zar zor bıraktım.  Bıraktım bırakmasına ama bana sorun siz nasıl bıraktım diye. Her ekim ayı geldiğinde, bloglar Nba 2k15 ne zaman çıkacak, Fm 2015 ne zaman çıkacak yada Pes 2015 oynanış videosu gibi haberlerle dolmaya başlayınca bir hüzün çöküyor içime. Gerçi hüzünde denmez ona ama ne denir onu da bilmiyorum açıkçası. Ben bu haberleri gördükçe yeni sürümünü indirip bir denemek gelir içimden. İndiremem. Bilirim ki indirirsem o iş deneme olmaktan çıkar. Nereden baksan en az altı ay oynarım kafamı gömdüğüm bilgisayar ekranından ayırasıya kadar. İçime oturur bu da. Kendimle savaşırım.

Az önce de Wmaraci.com üzerinde gördüm. Bir arkadaş Pes 2015’in 2 tane oynanış videosunu atmış. İzledim toplam 7 dakikalık 2 videoyu ve yine kabardı içimde o bastırmaya çalıştığım arzular. Hemen girip baktım bloglara oyunlar çıkmış mı diye. Hem Pes‘e hem Nba‘e hem de Fm‘e. Allahtan daha ekim ayında çıkıyorlarmış piyasaya. Yoksa indirmiştim bile. İçim rahatladı. Bu seferki krizi atlattık ucuzundan.

Pes 2015 & Fm 2015 & Nba 2k15 – Çıkmasın Abi

Ucuzundan atlattık ama yinede oynanış videoları çok hoşuma gitti. Bunlar kendimi biliyorsam bir süre beynimde yer eder. O süre bitesiye kadar oyunlar çıkmazsa ki inşallah çıkmaz, sıkıntı yaşamadan bu eylül – ekim oyun bunalımı dönemini de atlatmış olurum.

Yani umarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir