Candy Crush Saga ve Subway Surfers Hilesini İndirin

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için üretilmiş olan Candy Crush Saga her geçen gün yeni kullanıcılara ulaşmayı başarıyor. Dünya genelinde yüz milyonlarca insanın oynadığı ve hala oynamaya devam ettiği Candy Crush Saga, ücretsiz olarak uygulama marketlerinde yerini almaktadır. Küçük boyutu ve her telefonla hemen hemen uyumlu olmasından dolayı da bu kadar kullanıcıya ulaşmayı başarmış olan oyun, daha önce birçok oyunun sahip olduğu sisteme sahiptir. Belirli miktar zamanda, belirli miktar hamlede istenilen dizileme getirmeye çalışıyoruz ekranımızı. Bunu yaparken mantığımızı kullanmamız da gerekiyor. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Candy Crush Saga, görevleri ve level sistemi ile bizleri kendine bağlamayı başarıyor.

Telefonlarınızda oynarken daha iyi oynama şansına Candy Crush Saga Hilesi ile ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz bu hile ile oyunu sınırsız şekilde oynayabilirsiniz. Birçok özelliğin sınırlandırıldığı oyunda belirttiğimiz hile, sınırları kaldırmayı başarıyor. Aşağıdaki linke tıklayarak Candy Crush Saga Hilesini ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Candy Crush Saga Hilesini indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

http://www.gsmkenti.com/candy-crush-saga-hilesi-android-ve-iphone/

Subway Surfers

Telefonların hayatımızda önemli bir yere gelmesi ile birlikte, telefon oyunları da büyük bir gelişme göstermektedir. Her geçen gün piyasaya sürülen yeni oyunlar ile, telefonlarımızın karşısından ayrılmamız çok güç olmaktadır. Bu oyunlardan birisi de hiç kuşkusuz SubwaySurfers’tir. Eğlenceli bir konusu ve grafikleri ile karşımıza çıkan oyun, gün geçtikçe artan oyuncu kitlesi ile milyonlara hitap etmeyi başarıyor.

Sadece ülkemizde onlarca milyon insanın oynadığı SubwaySurfers, toplamda beş yüz milyona yakın kullanıcıya ulaşmıştır. Boyutu da oyundan aldığımız zevkle kıyaslandığında oldukça düşüktür. Hemen hemen tüm Android ve iOS cihazlarında oynanabilecek tarzda bir oyun olan Subway Surfers, Google Play Store ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Tren istasyonunda bekçiden kaçmaya çalışan bir çocuğu yönettiğimiz bu oyunda, bekçiye yakalanmamaya ve karşımızdan gelen trenlere çarpamamaya çalışıyoruz. Bu oyun için yapılan hileler de çok fazladır. Fakat işe yarayanlar ise çok azdır. Sizlere aşağıda sunduğumuz hile ile ücretsiz olarak sınırsız paraya ulaşabileceksiniz. Subway Surfers sınırsız para hilesi ile oyunu oynarken daha çok zevk alacaksınız.

Hileyi İndirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Subway Surfers Hilesi İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir