Canon Powershot SX60 İncelemesi

Kim Youtube kanalında kaliteli videolar olsun istemez ki? Siz de istersiniz, öyle değil mi? O zaman ekipmanlarınızı geliştirmeye bakmalısınız. Bildiğiniz gibi ekipman dendiği zaman Youtube için akla ilk gelen her zaman kamera olmuştur. Full HD görüntü kalitesinde video çekebilmekte ve harika işler ortaya çıkarmak herkesin hayalidir. Peki sizin kameranız bunun için yeterli mi? Eğer yetersiz olduğunu düşünüyorsanız belki de yeni bir kamera almanın zamanı gelmiş demektir. Bu konuda tavsiye olarak Canon Powershot SX60 incelemesi hakkında bilgi verebiliriz. Böylece onu daha yakından tanıyabilir, fiyatını öğrenebilir ve siz de sahip olabilirsiniz.

Canon Powershot SX60 Özellikleri

Son derece kaliteli bir görünüme sahip olan Canon SX60, tercih edebileceklerinizden biri olabilir. Öncelikli olarak söylemek gerekirse fiyatının performansına göre uygun olduğunu ancak bunun size biraz dudak uçuklatıcı gelebileceğini unutmamalısınız. Eğer hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, yazının devamında bulunan maddeleri okumanız gerektiğini söylemeliyiz.

Çekim Özellikleri: Geniş açılı görseller yakalamanıza olanak tanıyan bu olağanüstü kamera, tam olarak 65x zum yapabilmektedir. Son derece uzakta olan bir görüntüyü bile gerçek haliyle kayda alabilmenize olanak tanımaktadır.

Son derece hızlı bir yapısı bulunmaktadır. Bu da pratik bir şekilde hiçbir anı kaçırmadan yakalamanıza olanak tanır. Daha çok doğa fotoğrafçıları ve belgeselciler tarafından tercih edilmektedir.

Wi-Fi özelliğine sahiptir. Bu da uzaktan çekim yapıp paylaşmanıza olanak tanıyacaktır. Kapsama alanı oldukça geniştir ve internet bağlantısından oldukça uzaklaşsanız bile yine kablosuz ağ ile kolayca paylaşım yapmanıza olanak tanır. Bunun yanında Full HD çekim kalitesi sunmaktadır.

Görüntü Özellikleri: Bulunduğunuz ortamın ışık düzey hiç fark etmeden harika görüntüler yakalamanız mümkündür. Canon PowerShot SX60 ışık düzeltme özelliğine sahiptir. Çok fazla aydınlatılmış ortamlarda ya da aydınlatması yetersiz olan ortamlarda ideal ışık oranını ayarlayabilmektedir.

Akıllı optik görüntü sabitleyici özelliğine sahiptir. Bu sayede siz de titreme olsa bile görüntüde herhangi bir bozulma olmayacaktır. Düşük ışıkta ya da farklı ortamlarda eliniz ile çekim yapsanız bile görüntünün sabit kalması garantidir. Bu da kanalınız için son derece olumlu bir etki yapacaktır.

Hybrid Auto özelliği bulunmaktadır. HD görüntü kalitesini sizlere nefes kesici özellikler ile getirmektedir. Ayrıca oldukça gerçekçi kayıtlar almanıza olanak tanır. Sese duyarlılığı bulunmaktadır. Artık gerçek sesiniz videolarda olacaktır.

Teknik Özellikler: Kendi özelliği olan ultra geniş açı ile tam olarak 65x zum yapabilmektedir. Bunun yanında harika görüntü kalitesiyle 130x zum özelliğine sahiptir. Tabii bunda ultra geniş açı özelliği bulunmamaktadır.

Düşük ışıkta harika çekimler yapıyor olması, durumunuz ne olursa olsun sabit kayıt almanızı sağlaması, 16.1 Megapiksel CMOS ve son derece güçlü DIGIC işleme özelliğine sahip olması, akıllı telefonlar ile paylaşımı kolaylaştıran NFC özelliğini bulundurması, Wi-Fi özelliğine yer vermiş olması, 1080p yani Full HD kayıt alınmasına olanak tanıması, aynı anda 6 farklı çekim kayıt edebiliyor olması, opsiyonel mikrofon takılabiliyor olması ve fotoğraf makinesinin akıllı telefonlar ile kontrol edilebiliyor olması onun teknik özellikleri arasında bulunmaktadır.

Canon PowerShot SX60 Fiyatı: Kaliteli özelliklere sahip olan ve çoğu kişinin hayali olan bu kamera bazı noktalarda farklı satış rakamlarına sahiptir. Tabii Canon PowerShot SX60 fiyatı olarak net bir şey söylemek gerekirse şu sıralar 1.999 TL olduğunu aktarabiliriz. Alacağınız noktaya, tarihe ve bölgeye göre rakamlarda değişiklik olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir