Epic Games kullanıcılarına yılbaşına özel büyük jest!

EPİC Games STORE, uzun zamandır kullanıcılarına ücretsiz olarak oyun veriyor. Öyle ki bunu her hafta düzenli şekilde yaparak oyuncuların yüzünü güldüren platform, yeni yıla özel 15 gün boyunca hediyeler vereceğini açıklamıştı. Şimdi ise EPİC’IN yıl başına kadar vereceği edilen tüm oyunlar sızdırıldı.

EPİC Games yeni yıla özel AAA oyun veriyor!

EPİC Games, yeni yıla özel olarak şu ana kadar 160 TL değerindeki BLOONS TD 6  39 TL değerindeki HORIZON CHASE TURBO ve platformun geçtiğimiz aylarda haftalık planına dahil ettiği WOLFENSTEİN: THE New ORDER oyunlarını verdi.

SHOULD YOU Play IT ? kanalı, EPİC GAMES’IN yeni yıla özel vereceği tüm oyunları ortaya çıkardı. Listede en dikkat çeken ise Electronic ARTS tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen MASS EFFECT LEGENDARY Edition oldu. Söz konusu yapım, oyuncu ve eleştirmenlerden tam not aldı. Sızdırılan tüm oyunlar ise şu şekilde;

Tarih OYUN
15 AralıkBLOONS TD 6
16 AralıkHORIZON Chase Turbo
17 AralıkCOSTUME QUEST 2
18 AralıkSABLE
19 AralıkTHEM’S FİGHTIN HERDS
20 AralıkWOLFENSTEIN: THE New ORDER
21 AralıkREMNANTS OF NAEZITH
22 AralıkPLANET COASTER
23 AralıkHEARTS OF IRON 4
24 AralıkTHE FALCOONER
25 AralıkHELL LET LOOSE
26 AralıkFRAN BOW
27 AralıkKİNGDOM TWO CROWNS
28 AralıkDEVİL DAGGERS
29 AralıkMASS EFFECT LEGENDARY  Edition

Ortaya çıkan listede, WOLFENSTEİN : THE New ORDER dahil olmak üzere, 20 Aralık’a kadar verilen tüm oyunlar doğru çıktı ve ücretsiz olarak verildi. Listede baş gösteren MASS EFFECT LEGENDARY Edition bir yana, strateji temalı HEARTS of IRON 4 de popüler yapımlar arasında.

EPİC GAMES’IN, önceki senelerde hediye ettiği oyunlara bakacak olursak, AAA yapımların son günlere yaklaşırken verildiğini görebiliriz. Bugün sızdırılan listede de aynı durum söz konusu. Bunların yanı sıra, yukarıda yer alan tüm oyunların birer iddia olduğunu belirtmekte fayda var.

Peki sizler EPİC GAMES’IN vereceği iddia edilen oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir