Exxen’de Şampiyonlar Ligi ve UEFA Maçlarının Ücreti Duyuruldu!

Yerli Netflix diyebileceğimiz Film ve dizi izleme platformu olan Exxen hakkında yeni bir haberle karşınızdayız. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin ülkemizdeki yayın haklarını elinde bulunduran Exxen’de maçlar önümüzdeki hafta başlıyor. Exxen’in spor paketinin abonelik ücretleri belli oldu.


Exxen spor paketi, 12 aylık taksit ile ayda 34,80 TL gibi bir fiyat ile karşımıza çıkıyor. Reklamsız paketin ücreti ise 44,80 TL olarak belirlendi. Bu paketleri aylık olarak almak isterseniz 49,80 TL ve 59,80 TL ödemeniz gerekecek.


Acun Ilıcalı daha önce yaptığı açıklamalarda, Şampiyonlar Ligi paketlerinin 25 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıma sunulacağını ifade etmişti. Futbolsever 25 TL’ye Şampiyonlar Ligi maçı izlemenin heyecanını yaşamıştı fakat şu an en ucuz paket 34,80 TL’ye sunuluyor. Çünkü Exxen spor paketi için normal Exxen aboneliği de almak gerekiyor. Bu sebeple en ucuz 34,80 TL’ye (Exxen 9,90 TL+24,90 TL Spor) izlenebiliyor.
Exxen yalnızca internet üzerinden yayın yapıyor. İnternet aboneliğiniz yoksa takımların Avrupa maçlarından mahrum kalacaksınız .Maçlar, 2024 sonuna kadar Exxen‘de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir