Google Chrome İndir

Şirket çalışanları ve öğrenciler sunum yapmayı bilmek zorundadırlar. Bir projeyi insanlara konuşarak anlatmak yerine bazı görsellerin ve şemaların bulunduğu bir slayt sayesinde daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Slayt hazırlamak oldukça kolay ve zahmetsiz bir yöntemdir. Sadece ihtiyacınız olan ilk şey bir slayt programıdır. Slayt programı sayesinde sunumlarınızı daha düzgün ve özenli şekilde hazırlayabilirsiniz. Slayt programı olarak öneri isterseniz size Office Powerpoint’i önerebilir aynı zamanda farklılık istiyorsanız alternatif slayt programlarına göz atmanızı tavsiye edebiliriz. Powerpoint bilgisayarınıza yüklü olarak geliyor fakat windows 10 ile office programları ücretli hale geldiği için ücret ödememek amacıyla office’nin geçmiş sürümlerini indirmeniz gerekebilir. Bu geçmiş sürümlere dostindir.biz sitesinin yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda dostindir.biz sayesinde sadece slayt programı değil birçok programa kolayca erişebilirsiniz. Bu site üzerinden isteğinize uygun programı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece program olarak değil istediğiniz herhangi bir oyunu sitemiz üzerinden indirebilir ve oynamaya başalayabilirsiniz. Evde, işte ve her alanda ihtiyacınıza uygun birçok programı sitemizden bulabilirsiniz.

Buna istinaden tarayıcı indirmelerinide dostindir.biz üzerinden yapabilirsiniz. Herhangi bir bağlantı kopukluğu ve hata sebebiyle google chrome indiremiyorsanız buradan indirebilirsiniz. İnternet Explorer ve diğer tarayıcılar haliyle çok yavaş bir kullanım sundukları için google chrome kullanmak hepsinden daha akıllıca bir fikir olarak karşımıza çıkıyor. Sadece ve kullanımı daha kolay olan google chrome, bir google projesi olup kullanıcının istekleri yönünden sürekli kendini geliştirmekte olan bir tarayıcıdır. İnternet kullanımını daha kullanışlı bir hale getirmek için sürekli olarak kendini geliştiriyor ve kullanıcıya daha rahat ve aynı zamanda ücretsiz bir kullanım hakkı tanyor. Fakat şöyle bir sorunu var ki, google chrome flash player desteğini yayınladığı bir sürüm ile tamamen kesmiş durumdadır. Flash player desteği istiyorsanız sitemiz üzerinden diğer tarayıcı alternatiflerini deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir