Guardians of the Galaxy 3 Ne Zaman Çıkacak? Çıkış Tarihi Netleşti!

İlk çıkışından itibaren büyük bir ilgi ve beğeni kazanan Guardians of the Galaxy 3 için güzel bir haber ortaya çıktı. Marvel sinema evreninin kozmik alanda çıkan büyük ilgi gören işlerinden biri olan yapım, ertelenme dedikoduları ile hayranlarını bir hayli üzüyordu. 2023 yılında vizyona girmesi beklenen yapım ile alakalı soru işaretlerini James Gunn açıklık getirerek meraklı izleyicileri sevindirdi.

Ünlü yönetmenin yapmış olduğu açıklamada hayranların içini ferahlattı. Özellikle pandemi nedeniyle ertelenen ve aksayan yapımların çokluğu sinema severlerin canını oldukça sıkıyordu.

Filmin geliştirme süreci ile alakalı herhangi bir sıkıntının olmadığını aktaran Gunn, planların sorunsuz işlediğini söyledi. Twitter üzerinden bir hayranın mesajına yanıt vere ünlü yönetmen, herhangi bir değişiklik olmadığını aktardı. Takipçilerini sevindiren Gunn şunları söyledi:

Hayır. Guardians of the Galaxy 3 ne geri çekildi ne de ertelendi. Hala çıkış tarihi aynı (5 Mayıs 2023). Senaryo ve görsel taslağı oluşturduk, ekip oluşturduk ve oyuncu kadrosunu oluşturduk ve burada birazcık başlamaya hazırız. Size güzel bir şey inşa edeceğiz.

James Gunn, herhangi bir Marvel filmi ertelenince ilk akla gelen isimlerden biri oluyor. Zira başarılı yönetmen geçmişteki paylaşımları nedeniyle bir ara Guardians of the Galaxy 3‘ten kovulmuştu. Hayran baskıları ile projeye geri dönen Gunn, biraz olsun panik havasını gidermeyi başarmışa benziyor.

Bunlara ek olarak çekimlere yavaş yavaş başlamayı hedefleyen James Gunn, Guardians of the Galaxy 3 için tüm hazırlıkların tamamlandığını aktardı. Senaryosunun daha önceden bittiğini bildiğimiz yapım, başarılı ismin de bir nevi vedası olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir