Hangi Markaları Tercih Ediyorum?

Uzun zaman olmuştu şöyle üzeri kaymaklı bir mim gelmeyeli. Sezer İltekin‘e bu güzel hediyesi için teşekkür ediyorum. Mim’in konusu bağımlısı olduğumuz markalar. Her ne kadar bir tanesi hariç bağımlı olduğum marka olmasa da alırken diğerlerine nazaran seçici olduğum markaları elimden geldiğince aktarmaya çalışacağım.

DiDi

İlk çıktığı zaman kıcamındaki ayarsızlık yüzünden hoşuma gitmiyordu ama bu aralar epeyce tercih ettiğim bi içecek. Hem kıvamı düzelmiş hemde gazlı içeceklerden kaçmak istediğinizde elinizdeki bir kaç seçenek arasındaki en iyisi. Sıcaktan bunaldığınız zamanlar için tavsiyemdir.

Eti Karam

Sevdiğim tek bitter olur kendileri. Gofretinin arasındaki o yoğun lezzet ve gofretinin ebatı tercih etmemdeki etkenlerin başında geliyor.

Eti Bi Dolu

Adı gibi bi dolu gofret. Hemde acayip dolu. Sıcakta duranlarından aldıysanız paketinin iç tarafını çikolata gölüne çevirecek kadar dolu. Daha da güzel bu doluluk sadece çikolatadan değil. Yer fıstığı ve fındık parçacıkları da var içinde. Gerçekten güzel bi gofret.

Kıyafet Seçerken 

Giyim benim en sıkıntılı olduğum konu. Standart bir vücuda sahip olmadığım için üzerime oturan bir şey bulmak oldukça zor benim için. O yüzden giyim alışverişlerimi hadi çıkıp alayım seviyesinde tutamıyorum.  O olay bende ayları alan bir süreç olarak ileriliyor. Süreç içerisinde tesadüfen gördüğüm ürünleri deneyerek kendime uygun olanı bulmaya çalışıyorum. Tabi her yerde böyle oluyor  anlamına gelmesin bu. Kimlik Mağazaları benim bu konudaki sıkıntımın çözümünde en büyük destekçim. Hemen her gittiğimde bir şekilde işe yarar ürünler bulabiliyorum. Ki yine bi alışveriş esnasında aynı yere iş başvurusunda da bulunmuştum. ( Bkz: Yeni işim hayırlı olsun )

Peki ya Teknoloji?

Of Course Logitech

Tavsiye etmek ayrı bağımlık olmak ayrı. İşte benim tek bağımlılığım teknolojide. Mouse alırken  Logitech dışına çıkmam. Çıkmam abi her aldığım mouse yıllarca çalıştı. Hemde pırıl pırıl çalıştı. Sanki ilk günkü gibi. Hani aldığım ürünlerini bozamadım bile. Böyleyken durum neden başka bir markayı deneyeyim.

iPhone

Kullanmadım ama android cihazları kullandıktan sonra söyleyebilirim ki kullansam bağımlısı olurdum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir