Instagram’da Yukarı Kaydırma Kalkıyor!

Akıllı telefonlarda kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında en popülerlerinden biri olan Instagram güncellemeler ile beraber kendini değiştirmeye devam ediyor.2016 yılından bu yana yüksek takipçili hesapların yapabildiği yukarı kaydır özelliği artık devre dışı kalacak. Facebook, yaptığı çalışmalarla Instragram’a güncellik katmaya çalışıyor. Bunla beraber yakın zamanda pek çok özelliğin değişeceği bilgisi geldi. İlk olarak gündeme yukarı kaydır özelliği gelmekte.

Instagram’ın yukarı kaydır özelliği şu an için varlığını koruyor. Ancak şirketin yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığı belirtildi. Bu yüzden önümüzdeki haftalarda karşınıza çıkan bağlantıları yukarı kaydırmak yerine direkt tıklayarak açabileceksiniz.
Olası güncellemenin içeriği hakkında bilgi edinen kullanıcılar, yukarı kaydırma yerine gelecek özelliği beğendiklerini belirtiyor.

Peki Güncelleme Ne Zaman Gelecek?
Instagram’ın yeni güncellemesi için tarih verilmedi. Ancak kısa süre içerisinde gelmesi planlanıyor. Böylesine önemli bir bilgi değişikliğini açıkladıkları için kullanıcıları çok fazla bekletmeyeceklerdir. Değişim sonrası başka hangi özelliklerle ilgilenecekler bilinmemekte. Kullanıcıların daha güzel bir deneyim yaşaması adına çalışmaları sürdürüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir