iPhone 13 Pro İle İlgili Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı !

Sızdırılan iPhone 13 Pro kasası, iPhone 13 Pro kamerasının iPhone 12 Pro‘da olduğundan daha da büyük olacağı söyleniyor.

Apple, bu yıl iPhone 13 serisini piyasaya süreceğini açıkladı ve yeni iPhone‘larla ilgili bilgiler şimdiden çevrim içi olarak yayılmaya başladı. Yeni seriyle, özellikle Pro modelleriyle birlikte gelen daha büyük kameraların olduğunu işaret ediyor. Bir çalışan, yakın zamanda bir iPhone 13 Pro kasasının içine yerleştirilmiş bir iPhone 12 Pro görüntüsünü paylaştı ve fotoğraf, yeni akıllı telefonun büyük bir ihtimalle büyük bir kamera modülüne sahip olacağını düşündürüyor. Bu, kamera modülündeki sensör sayısının artması veya sensörlerin büyümesi anlamına gelebilir.

UnclePanPan tarafından, Weibo hesabında iPhone 13 serisi kasanın bir görüntüsünü paylaştı. Bunun bir iPhone 13 Pro Max kılıfı olduğunu açıklayan, DuanRui adındaki başka bir bahşişçi, bunun bir iPhone 13 Pro kılıfı olduğunu tweetledi. Her iki bahşişçi paylaşmış oldukları fotoğrafta, yaklaşmakta olan iPhone’da kamera modülünün büyütülmüş boyutunu göstermek için iPhone 12 Pro‘nun büyük kutuya takıldığını görebilirsiniz.

Sızdırılan kasa fotoğrafına göre iPhone 13 Pro, muhtemelen iPhone 12 serisinde gördüğümüz gibi kare şeklinde bir arka kamera modülü ile gelecek ve sol üst köşeye de yerleştirilecek. Ancak iPhone 13 Pro serisinde modül, iPhone 12 Pro‘da gördüğümüzden çok daha büyük duruyormuş gibi görünüyor.

iPhone 12 Pro, kamera modülünün içerisine üç sensör ve bir flaş ile birlikte geliyor. iPhone 13 Pro, bu sefer modülde olduğundan daha fazla sensör veya daha büyük sensörlerle gelebilir. Hangisi olacağına dair bir bilgimiz yok. Söylenenlere göre, iPhone 13 Pro kameralarının, iPhone 12 Pro serisinde sahip olmadığımız bir sensör kaydırma sabitleme teknolojisiyle gelebileceğini gösteriyor.

Diğer yandan Apple, iPhone 13 Pro serisine daha büyük sensörler de dahil edebilir ve bu, daha fazla ışık yakalayabilmek de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda iyileştirmeler anlamına gelebilir. Aynı zamanda daha iyi odaklanma anlamına da gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir