kanalınızda ilgi çekici konular bulmaya çalışın

Eğlence kanalınız bulunuyor ve siz çekebileceğiniz bir video fikri bulamıyor musunuz? O zaman kesinlikle daha konsantre olup araştırma yapmalısınız. Gerçekten son derece farklı konular bulabilir ve her birini deneyerek oldukça farklı çalışmalara imza atabilirsiniz. Aslına bakarsanız eğlence kanalları için içerik bulmak pek zor değildir. Alanı oldukça geniştir. Çalışma ortamı konusunda herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır. Yani siz de istediğiniz her yerde video çekebilirsiniz.

Kanalınızda sadece eğlence videoları çekiyorsunuz ve ilgi çekici şeyler paylaşmak istiyorsunuz, öyle mi? O zaman kesinlikle bilmelisiniz ki sizin için çeşitli şeyler bulunabilir. Örneğin sokağa çıkarak insanlara zorluklar çıkarabilir ve şaka yapabilirsiniz. Gizli kameralar yerleştirerek bunları kayda alabilirsiniz. Daha sonrasında insanlara bunun bir kamera şakası olduğunu da söyleyebilirsiniz.

Eğlence Kanalları Neler Yapabilir?

Herhangi bir konu ve mekan sınırı bulunmaksızın video oluşturabilirsiniz. Bu konuda sizlere çeşitli öneriler vereceğiz. Kesinlikle istediklerinizi burada bulabilecek ve oldukça başarılı sonuçlara imza atacaksınız. Bunun sonucunda Youtube üzerinde gerçekten ciddi şekilde yapımlar paylaşmış olacaksınız. Hemen şimdi yazının devamında yer alan video fikirlerine bakabilirsiniz.

Mekan: Deniz veya havuz

Konu: Havuza/denize yakın olan insanları suya atmak. Burada dikkat etmelisiniz ki insanları daha öncesinden kontrol etmeniz gerekir. Eğer yüzme bilmeyen kişilere bunu yaparsanız, başınıza ciddi sorunlar alabilirsiniz. Yüzme bildiklerine emin olduğunuz kişiler üzerinde deneyerek gerçekten eğlence dolu videolar çekebilirsiniz. Bu hareketi yaptıktan sonra muhakkak ki sizleri kovalayan ya da tepki gösteren olacaktır. Bu da işin eğlenceli kısmı olarak öne çıkacaktır. Tabii en sonunda bunun bir kamera şakası olduğunu da söylemelisiniz.

Mekan: Sokak – Mahalle – Cadde – Yürüyüş alanı olabilecek herhangi bir yer

Konu: Elinize 20-30 adet şişirilmiş balon alabilir ve onları insanların bol olduğu yerde satıyormuş gibi dışarıya çıkarabilirsiniz. Daha sonrasında insanlara doğru yürürken yanlarından geçiyormuş gibi yapıp, onlara en yakın olduğunuz noktada, tam üzerlerine doğru çığlık atabilir, öh diye bağırabilirsiniz. Böylece onların ani olarak korkmasını sağlayabilir ve gerçekten eğlence dolu videolar oluşturabilirsiniz.

Kamera Şakalarıyla Ünlü Olabilirsiniz

Kanalınız için oluşturacağınız kamera şakaları ile ünlü bile olabilirsiniz. Kesinlikle son derece farklı videolar hazırlamak sadece sizin hayal gücünüze kalmış olacaktır. Burada yer alanlar sadece temsili olarak verilmiştir. Tabii bunları da kullanabilirsiniz. Sizin için önerdiğimiz iki farklı konunun amacı ilham almanız ve değişik şeyler üzerine yoğunlaşmanızdır. Bu da sizlere kısa sürede abone ve doğal olarak gelir getirecektir.

Birbirinden bağımsız konular üzerine düşünürken, öncelikli olarak aklınıza mekanı getirebilirsiniz. Çekim yapmak istediğiniz yeri belirledikten sonra konu bulmak gerçekten kolay olacaktır. Örneğin bir denizde ya da havuzda çekebileceğiniz video içeriği belirli olacaktır. Aynı şekilde markette ya da alışveriş merkezlerinde yine oluşturabileceklerinizin belirli bir limiti olacaktır. Böylece daha kısa yoldan içerik fikirleri belirleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir