La Casa de Papel 5. Sezonundan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı!

Video akış hizmetlerinin en popüleri olan Netflix, La Casa de Papel 5. sezon son 5 bölüm tanıtım fragmanını izleyicileri ile buluşturdu. Netflix ilk 5 bölümü izleyiciyle buluşturmuştu, ancak geriye kalan bölümleri 3 Aralık’ta yayınlayacağını duyurdu.
Netflix, son 5 bölüme dair ilk videoyu 25 Eylül’deki TUDUM etkinliğinde göstermişti. Dizi için yapılan özel klipte, La Casa de Papel ekibinin bir odada tartıştığı gözüküyor.  Bugün paylaşılan La Casa de Papel 5. sezon fragmanı ise 3 Aralık’ta yayınlanacak 5 bölümle ilgili ek bilgiler içeriyor.
Büyük final yaklaşıyor…” notuyla yayınlanan fragmanda, Profesör “bu soygun yüzünden başka kimsenin ölmesine izin vermeyeceğim” diyor. Tam bu esnada Lizbon’un yakalandığı bir sahne ekranlara kısa süreyle gelirken, Profesör’ün silah çektiği gösteriliyor ve akabinde fragman sona eriyor.

Dizinin yaratıcısı Álex Pina, La Casa de Papel final sezonu hakkındaki düşüncelerini şöyle aktardı:
Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir