Logitech C920 HD Webcam İncelemesi

Her zaman daha kaliteli bir kamera kullanmak ve son derece harika görüntüler elde etmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sizlere farklı kameraları tanıtıyoruz. Alınabilir en uygun fiyatlı ve fiyatına göre üst düzey performanslı kameraları burada aktarıyoruz. Şimdi ise Logitech C920 HD Webcam hakkında bahsedeceğiz. Özellikleri ile değişik bir kamera olduğunu gösteren C920, kullanılabilir bir kamera mıdır? Bu konu hakkında merak ettiklerinizin tamamı yazımızın devamında yer alıyor.

Bildiğiniz gibi son dönemlerde Youtube’a video yükleyenlerin sayısı arttı. Hal böyle olunca beklentiler de yükselmeye başladı. Özellikle Orkun Işıtmak ve benzeri kişilerin üst düzey kaliteli videolar yüklemesi ve insanları buna alıştırması, diğer kanallardan da bu şekilde bir beklenti hali oluşturdu. Peki siz de kaliteli videolar çekmek istiyor musunuz? O zaman kesinlikle Logitech C920 HD Webcam incelemesi hakkında oluşturmuş olduğumuz bu yazımızı sonuna kadar okumalısınız. Beklentilerinizi karşılayabilecek ve en önemlisi fiyatına değebilecek bir kamera mı onu göreceksiniz.

Logitech C920 HD Webcam Özellikleri

Özellikleri ile kullanılabilir bir kamera olarak duran C920, görüntü kalitesi ile şaşırtıyor. Özellikle farklı bir yapıya sahip olması ve kullanıcılarına haz vermesi, onun en önemli özelliklerinden biri. Eğer Logitech C920 özellikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımızın devamında yer alan maddeleri okumalısınız. Böylece aradıklarınızı burada bulabilecek ve kullanıp kullanmayacağınıza karar vermiş olacaksınız. Bununla birlikte fiyatını da yine yazımızın devam bölümünde bulacaksınız.

  • Yüksek tanımlı görüntü kalitesine sahip olan kamera, bilgisayar başında video çekenler için oldukça ideal bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Eğer ki bütçeniz kısıtlı ise, satın alabilecekleriniz arasında belki de en başta yer alıyor.
  • Skype, Hangouts ve benzeri görüntülü sohbet uygulamalarında 1080p görüntü sunuyor. Böylece gerçek görüntünüz ile sohbet edebiliyorsunuz.
  • Full HD kayıt aldığını söylemeliyiz. Artık oluşturduğunuz videolar 1080p görüntü kalitesine sahip olacaktır. Böylece daha da izlenebilirlik artacaktır. Böylece geri dönüşler sizin için son derece olumlu olacaktır.
  • 264 teknolojisine sahiptir. Yani zamanınızı çok uzun süre alan sıkıştırma işlemleri artık olmayacaktır. Bu da performansa etki edecek ve pürüzsüz yüklemeler yapabileceksiniz.
  • Ses kalitesine gelecek olursak, çift mikrofona sahiptir. Kameranın sağına ve soluna yerleştirilmiş olan mikrofonlar sayesinde artık gerçek sesiniz videolarda ve görüntülü sohbetlerde duyulabilecek. Ayrıca doğal stereo ses kaydı almanıza da olanak tanıyacaktır.
  • Daha net görüntüler almanızı sağlayacak olan beş bileşene sahip olan bir cam mercek bulunmaktadır. Ayrıca çok keskin ve net görüntüler almanızı sağlarken, birinci sınıf kalitesinde otomatik olarak odaklama sunmaktadır.
  • En beğenilen özelliklerinden biri de otomatik ışık düzeltme teknolojisine sahip olmasıdır. Yani az ışıklı bir ortamda yeteri kadar ışıklandırılmış gibi video çekecek ya da çok fazla aydınlatılmış bir alanda yeteri düzeyde aydınlatma kullanılmış gibi kayıtlar alabileceksiniz. Bunun etkisini oldukça iyi bir şekilde görebileceksiniz.
  • Windows 7 ve üzeri işletim sistemi ile çalışmaktadır. Tak çalıştır özelliğine sahiptir.
  • 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir olası donanım arızasında garantiye gönderebileceksiniz.

Yukarıda özelliklerinden bahsetmiş olduğumuz Logitech C920 Webcam, gerçekten alınabilir bir kamera olduğunu kanıtlamaktadır. Yani eğer ki videolarınızı bilgisayar başında oluşturuyorsanız, kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Fiyata gelecek olursak, 450 TL civarında bir rakam ile satışa sunulmaktadır. Tabii her zaman söylediğimiz gibi bu rakam alınan yere göre değişim gösterebilmektedir. Kesinlikle biraz araştırma yaparak dilediğiniz gibi en uygununu bulup satın alabilirsiniz. Bundan sonra istediğiniz ve incelemesini yapmamızı dile getirmek istediğiniz bir kamera olursa, yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir