Microsoft Lifecam Studio Webcam İncelemesi

Son dönemlerde insanların en çok merak ettiği konular arasında hangi kameranın kullanılabilir olduğu bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi Youtube, herkesin video yükleyebildiği ve pek çok farklı videonun yer aldığı devasa bir platformdur. Buraya 240p video yükleyen de bulunur, 1080p video yükleyen de bulunur. Buradan anlayabilirsiniz ki herhangi bir kısıtlamanız yoktur. Tabii ne kadar kaliteli içerik yüklerseniz, izleyenlerden o kadar iyi bir geri dönüş alabilirsiniz. Bu da dilediğiniz gibi video çekip para kazanmanıza ortam hazırlar. Peki ama kullanabileceğiniz ucuz ve kaliteli bir webcam mi arıyorsunuz? O zaman kesinlikle bu yazımızı sonuna kadar okumalısınız. Artık Microsoft Lifecam Studio Webcam incelemesi hakkında pek çok farklı bilgiyi burada bulabileceksiniz.

Lifecam Studio Webcam Özellikleri

Satın alınabilecek en farklı kameralardan biri olan Lifecam Studio Webcam, sizin için doğru bir tercih olabilir. Tabii bunu tüm özelliklerini gördükten sonra daha iyi anlayacaksınız. Eğer Microsoft Lifecam Studio Webcam özellikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, hemen şimdi yazımızın devamında yer alan maddelere bakmalısınız.

 • Son derece kaliteli bir kamera olduğunu söylemeliyiz. 1080p HD sensörü bulunmaktadır.
 • Sohbet ederken tam olarak 720p görüntü sağlamaktadır. Böylece HD görüntü kalitesinde sohbet edebilmenizi ve çok daha iyi şekilde kendinizi aktarabilmenizi sağlamaktadır. Canlı yayın yaparken işinize çok yarayacaktır.
 • Daha keskin görüntüler alabilmenizi sağlayan cam elementli merceğe sahiptir. Bundan sonra çok daha net ve keskin görüntüler alacağınızdan emin olabilirsiniz.
 • Ses kaydı konusunda artık sorun yaşamayacaksınız. Üst düzey ses kaydı almanızı sağlayacak olan geniş bant mikrofon yer almaktadır. Doğal ve ayrıntılı ses için ideal olduğunu söylemeliyiz.
 • Ürünü satın aldığınızda yanında tripod gelmemektedir. Bunu kendiniz almalısınız ancak tripod üzerinde kullanıma hazırdır.
 • Otomatik odaklama özelliği bulunmaktadır. Bundan sonra görüntü kaymaları gibi durumlar söz konusu bile olmayacaktır.
 • Yüz izleme özelliğine sahiptir. Yani TrueColor Teknolojisi kullanılmıştır. Bundan sonra parlak ve renkli görüntülerde işiniz çok daha kolay olacaktır.
 • Daha geniş açı ile kayıt alabilen ve fotoğraf çekebilen bir merceği bulunmaktadır. Artık daha geniş açıyla çekim yapabileceksiniz.
 • Tam olarak 3 yıllık garantisi bulunmaktadır. Ürünü aldığınızda garanti devreye girmektedir.
 • Tam olarak 360 derece dönebilmektedir. Yani her iki yana da tam anlamıyla dönüş yapabiliyor olması, size daha da kolaylık sağlayacaktır.
 • Web sitesinden desteği bulunmaktadır. Hemen siz de microsoft.com adresine giriş yapabilir ve ürününüzü bularak onunla ilgili olan yüklemeleri edinebilirsiniz. Ayrıca hakkında daha detaylı bilgi toplayabilirsiniz. Bunun yanında garanti belgesini, ürün kılavuzunu, teknik veri belgesini ve hızlı başlangıç kılavuzunu indirebilirsiniz.

Özelliklerinden bahsettiğimiz Microsoft Lifecam Studio Webcam son derece kalitelidir. Alınabilir bir WEBCOM olduğunu söylemeliyiz. Eğer ki bilgisayar başında video çekiyorsanız ve hem ucuz hem de kaliteli bir ürün arıyorsanız, bunu seçebilirsiniz. Fiyatına gelecek olursak, 540 – 600 TL arasında bir satış rakamına sahiptir. Tabii alınan yer değişiklik gösterdiğinde satış fiyatı da değişebilmektedir. Sizler için pek çok farklı kameranın özelliklerini veriyor ve fiyatını sunuyoruz. Eğer sizin de aklınıza takılan herhangi bir konu olursa, bizlere yorum kısmından belirtmeyi unutmayın. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir