Oyun Kanalı İçin Video Fikirleri

Youtube üzerinde pek çok farklı oyun kanalı bulunmaktadır. Bu kanalların neredeyse tamamı aynı oyunlar üzerinde durmakta ve değişik şeyler üretememektedirler. Peki ama siz bir izleyici olarak düşündüğünüzde, ne tür içerikler görmek istersiniz? En yeni video fikirleri ile karşınızda olan, son derece eğlenceli şeyler sunabilen kanallar görmek istemez misiniz? O zaman kesinlikle değişik şeylere yönelmelisiniz. Şimdi ne yapabileceğinizi soruyor olabilirsiniz. Biz de sizlere bu yazının devamını okumanız gerektiğini söylüyoruz. Artık istediğiniz gibi oyun kanalı için video fikri bulabilecek ve tam anlamıyla farklı şeyler üretebileceksiniz.

Bir oyun kanalının ne tür videolar çekmesini istersiniz? Gerçekten eğlenceli ve son derece keyifli videolar izlemek istersiniz, öyle değil mi? O zaman kesinlikle siz de farklı şeylere yönelmelisiniz. Bundan sonra daha garip şeylere yönelebilirsiniz. Örneğin video oyunu yerine dışarıya çıkabilir ve saklambaç oynayabilirsiniz. Bunun yerine çocukluğunuzda oynamış olduğunuz körebe gibi şeyleri deneyebilirsiniz. Bunu, farklılık olsun diye yapmak, size çok büyük bir katkı sağlayacaktır. Peki ama farklı konular neler olabilir?

Video Fikirlerini Farklılıklar Üzerine Yapın

Kendinize rakip gördüğünüz bir oyun kanalı mı bulunuyor? O zaman öncelikli olarak o kanallara giriş yapmalı ve tüm videolarını izlemeye çalışmalısınız. Onları iyice analiz etmeli ve videolarda nasıl davrandıklarına bakmalısınız. Bunun yanında hangi konularda ve ne tür oyunlarda video çektiklerini kontrol etmelisiniz. Böylece istediğinizi elde etmek için çok daha mantıklı hareket etmiş olursunuz.

Rakibiniz olan kanalı analiz ettikten sonra onda bulunmayan video fikirlerini belirlemeye başlayabilirsiniz. Örneğin web tabanlı oyunlara giriş yapabilir ve onları seri halinde çekebilirsiniz. Gerçekten son derece eğlenceli yapımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu konuda özgün fikirler bulacağınızdan da eminiz. Kesinlikle Türkiye’de ilk olabilecek pek çok farklı kral oyunu bile deneyebilirsiniz. Örneğin bir Trol Face oyunu oynayarak milyonlarca kişinin size abone olmasını bile sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken videolarda doğal olmak ve olayı akışına bırakmak olacaktır. Çok kısa sürede etkisini en iyi şekilde göreceğinize de eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir