Philips Özel Televizyon Bakım Onarım Servisi

Tüm dünya tarafından ürünlerinin yakından takip edildiği markalardan biri olan Philips için en iyi ve en kaliteli özel servis hizmetini vermek üzere İstanbul’un Üsküdar ilçesinde konuşlanan firmamız Philips kullanıcılarının her problemlerinde yanlarında olmak için senelerden beri faaliyetlerine devam etmektedir. Philips kullanıcılarının dünyaca ünlü bu markada bulduğu kaliteyi özel servis tarafında da deneyimleyebilmesi için canla başla çalışarak en iyi hizmeti ve en iyi müşteri memnuniyetini hayata geçirmek ve bunun devamlılığını sağlayabilmek adına Özel Philips Servis Üsküdar olarak hizmet vermekteyiz.

Bizi diğer özel servislerden farklı kılan çok sayıda hizmet özelliğimiz, ayrıcalığımız ve avantajımız bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden biri olan uzman kadromuz sayesinde ürünlerinizi gerçek profesyonel teknisyenlere emanet etmiş olacaksınız. Deneyimli ve eğitimli teknik personelimiz bütün Philips marka elektronik cihazların dilinden anladığı ve zamanı verimli kullanabildiği, aynı zamanda disiplinli çalışabildiği için teknik servis proseslerimiz kısa sürmektedir. Hızlı servis ve aynı gün servis gibi iki tane çok avantajlı hizmetimizi uzman kadromuza ve siz değerli Philips kullanıcılarının tercihine borçluyuz. Firmamız tarafından Philips elektronik cihazlarınıza yapılacak olan bütün teknik servis işlemleri 1 yıl garanti kapsamında olmaktadır. Garantiyi sizlere bir tercih olarak değil bir hizmet olarak sunmaktayız. Yedek parça desteği ve değişimi konusunda da son derece önemli bir nokta olan ürün orijinalliğine sadık kalıyor ve mutlaka orijinal parça kullanıyoruz.

Firmamızın aradığınız her zaman, saat kaç olursa olsun ulaşabileceğiniz, sizinle ilgilenecek ve memnuniyetinizi sağlayabilecek olan bir müşteri destek telefon hattı bulunmaktadır. Bu sayede çağrı merkezimizden yedi gün yirmi dört saat hizmet alabilmektesiniz. Özel İstanbul Philips Servis firmamızı tercih etmek için bizimle irtibat adreslerimizden iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir