Rize Kuzine

İnsanlık tarihi boyunca kullanılan ısınma aletleri arasında en yaygın olanı sobadır. İnsanlığın modern düzene geçişi ile birlikte kullanımın oranlarında ciddi düşüş yaşansa da ucuz ısınma imkanı ve diğer işlevsel öğeleri nedeniyle doğa şartlarının kendini derinden hissettirdiği bölgelerde kullanılmaya devam etmektedir. Karadeniz Bölgesi ülkemizin en çetin coğrafi koşullarının yaşandığı bölgelerin başında gelmektedir. Rize/Merkez bölgesinde üretimi NUR-AK tarafından sürdürülmekte olan Rize kuzinesi sadece odun kullanarak yüksek ısınma imkanı tanımaktadır. Bölgenin doğal bitki örtüsü nedeniyle odunun kolaylıkla bulunabilmesi ısınma ihtiyacını karşılamayı oldukça kolaylaştırmaktadır. Farklı tipte kuzine soba modelleri firmanın web sitesinde müşterilerin ilgisine sunulmaktadır. Kurumsal bir izlenim bırakmakta olan web sitesinde ürünler hakkında detaylı bilgi kataloğu, iletişim adresleri ve firmanın öz geçmişi gibi önem atfeden bilgiler yer almaktadır. Her bilgi kendine ayrılan kategoride şeffaflık ve açık bir dil ile ifade edilmiştir.

 

Trabzon kuzinesi üretiminde markalaşmış olan NUR-AK firmasının tarihsel gelişimi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler ‘’Hakkımızda’’ bölümü aracılığıyla detaylı bilgi kalıplarına ulaşabilmektedir. NUR-AK, ilk gün ki istek ve arzusundan hiç bir şey kaybetmeyerek 30 yılı aşkın süredir hizmetlerini sürdürmektedir. Yenilikçiliğe verdiği önem neticesinde Türkiye’nin ilk renkli özel imalat kuzine çeşitlerini piyasaya sürmeyi başarmıştır. Siteye giriş yapıldığı takdirde logonun hemen alt kısmında yer almakta olan bölmede üretilen renk çeşitleri hakkında bilgilendirme sağlandığı görülmektedir. Karadeniz Bölgesinde oldukça yaygın olan kuzine kullanımını kaliteyle buluşturmanın haklı gururunu yaşayan firma, kalite ve güveni esas alan ilkesinden geçen süreç boyunca asla ödün vermemiştir. Firmanın toplamda 16 farklı boyut, renk ve tasarım da kuzine tipi üretimi bulunmaktadır. Sadece kuzine üretimi gerçekleştirildiği için 30 yıllık deneyim ustalaşmayı ve yüksek tecrübeyi de beraberinde getirmiştir.

 

16 farklı kuzine soba modelinin tamamı hakkında en ince ayrıntıya kadar detaylı bilgi akışı her modele özel hazırlanan tanıtım sayfaları aracılığıyla aktarılmaktadır. Modellere özel hazırlanan tanım sayfalarında söz konusu modelin farklı açılardan yüksek çözünürlüklü fotoğraflarının yanı sıra teknik bilgilerinin yer aldığı bir katalog yer almaktadır. Detaylı teknik incelemenin sağlanabildiği kataloglar aracılığıyla amaca uygun kuzine seçimi kolaylaşmaktadır. Katalogda yer verilmekte olan bilgiler arasında kuzinenin genel boyutları, üretildiği malzeme, renk yapısı, delik çapları, kullanılması gereken borunun özellikleri, kullanılabilen yakıt tipi ve ürün yollandığında beraberinde gelecek olan içerik hakkında bilgi yer almaktadır. Yeterli seviye bilgi tatmini hissetmeyen veya ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler www.kuzinesoba.net adresinde yer almakta olan iletişim numaraları aracılığıyla yetkililere ulaşabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürerek kurumsal yapısından ödün vermeyen NUR-AK firması, kuzine çeşitlerini Türkiye’nin pek çok bölgesine garanti kapsamında ulaştırmaktadır. Doğrudan kendi imkanları ile ürünü alıp götürmek isteyen müşteriler için açık adres ulaşım bilgileri arasında belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir