Satış Eğitimi İçin Gereken Her Şey : IBS

İş hayatına girildiğinde yalnızca teknik bilgiye sahip olmanın yetersiz olduğunu en iyi bilen kurumlardan biri İstanbul Business School. Öğrenim sürecine giren her birey hayatı boyunca yaşadıklarının da etkisiyle yaratıcılığını köreltiyor ve iş hayatında da yeniliğe açık olmuyor. Bu durum da aslında profesyonel ve kaliteli şirtketlerin aradığı bir özellik değil. İstanbul Business School bunu öngörüyor ve profesyonel eğitmenlerle, iş dünyasından gerçek örneklerle, sınıf içi çalışmalarla sizi iş dünyasına emin adımlarla hazırlıyor. IBS bünyesinde bir çok eğitmen ile çalışıyor ve bu eğitmenlerin tecrübeleriyle birleştirdiği çok önemli eğitim kolları hazırlıyor. Bunlardan bir kaçı şöyle; Yönetim Eğitimi, Satış Eğitimi, Finans Eğitimi, Sosyal Medya Eğitimi, Stratejik Pazarlama Eğitimi ve E-Ticaret Eğitimi gibi sıralanıyor.

En temel eğitimlerden biri olan Satış Eğitimi ise en çok tercih edilen ve edilmesi gereken bir eğitim.  IBS’nin sizler için hazırladığı satış ve pazarlama eğitimlerin hedefleri ise başkalarını anlama ile doğru mesajı iletebilmek, etkili sunum yapabilmek, bireyleri harekete  geçirmek konularında kritik öğrenme biçimleri olarak sıralanabilir. Satış eğitimi Consentis İlaç’da “Ulusal Satış Eğitim Müdürü” olarak çalışan Hakan Gündoğar tarafından verilmektedir. Hakan Gündoğar 2000 yılından bu yana Satış Eğitim Geliştirme Yöneticiliği, çeşitli kurumların Bursa, İstanbul bölge müdürlükleri ve satış müdürlüğü gibi mesleklerde görev almış olup hala çalıştığı firmanın yanında IBS’de satış eğitimleri vermektedir. Eğitim süresince Hakan Gündoğar dışında  Abdiibrahim İlaç’da “Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak görev yapan Korkut Doğaneli ve Samsung’da “Satış ve Pazarlama Direktörü” olarak görev yapan Hüseyin Erel konuk konuşmacı olarak bulunuyor. Eğitim süresince katılımcılar belirlenmiş zaman aralıklarında eğitmenlerden destek alabiliyor, sorularına yanıt arayıp tavsiye alabiliyor.

Satış Eğitimi boyunca katılımcılar 4 gün boyunca İstanbul Business School’da bulunuyor ve güven, özgüven yönetimi, itibar ve imaj yönetimi, müşteri tipleri, alan yönetimi, değişim yönetimi, fayda konumlandırma, satışın psikolojik boyutu ve sosyal davranış modelleri hakkında bilgi sahibi oluyor. Bunların yanında sınıf içi uygulamalar ile de öğrendiklerini pekiştiriyor.

Satış eğitimi: http://www.ibsturkiye.com/sertifika-programlari/satis-yonetimi-sertifika-programi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir