Seni Seven Ölsün

Seni Seven Ölsün filminde unutulmayacak bir proje ile beyaz perdeye çıkmaktadır. Bu filmin yönetmenliğini Cem Tabak yapmaktadır. Cem Tabak daha önce çektiği Unutulmaz ve Beni Böyle Sev dizileri ile büyük ün yapmış bir yönetmenle şimdi de sinema sektörüne Seni Seven Ölsün adlı film 21 Ekim de vizyondaki sinemalar arasında yerini alacaktır. Cem Tabak sinema sektöründe ilk denemesi uzun metrajlı film olarak adı beyazperdeye bırakılacaktır. Filmin oyuncu kadrosu da profesyonel isimlerle ve genç oyuncularla yer vermiştir. Senaryosunu Şeyda Delibaş oluşturmuştur. Filmin başrollerinde Alper Saldıran, Hüseyin Avni, Fulya Zenginer, Durul Bazan oluştururken filmin kadrosunda da Hakan Salınmış, Şamil Kafkas, Nuray Yeşilaraz, Ruhi Sarı ve Eylen Tanrıver oynamaktadır.

21 Ekim ‘de yeni sinemalar arasında rastlayacağımız ve sezon bitimine yakın beyaz perde de bu öyküyü izlemeye çok büyük kitlelerin geleceği düşünülmektedir. Film mekân olarak Karadeniz’ de geçmektedir. Karadeniz’in doğal güzellikleri arasında geçen ve oldukça sürükleyici olan filmin konusu da bir tılsım dan bahsedilmektedir. Bu tılsım Karadeniz’in köyünde yüzyıllardır birbirlerine kavuşamayan âşıkların çok hüzünlü hikâyelerine karşı durmaya çalışan bir çiftten bahsetmektedir. Bu çiftin aileleri birbirlerine düşman olmasına karşın çiftin bu düşmanlığa son vermeye çalışmasında yaşadıkları olayları anlatmaktadır. Ekim ayında sinema filmleri arasında seyirciyi trajikomik türden bir filmle tanıştıran Cem Tabak ve NTC Medya şimdiden beyazperdeyi meraklandırmışlardır. Karadeniz bölgesinin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Trabzon’da çekimleri yapılmıştır.

Ekim ayında vizyona girecek en son filmlerden bir tanesi olan Seni Seven Ölsün bölge halkının da sıcakkanlılığını filmine de aktarmıştır. Seni Seven Ölsün adlı filmin türü Romantik komedi olarak belirlenmiştir. Romantik komedi türünde bulunan bu zaman kadar çıkmış olan vizyon filmleri arasında en çok seyirci çeken film olacağı düşünülmektedir. Sinemaseverlerin son zamanlar da yapılan Türk yapımı filmlere ilgileri hızla artmaktadır. Bu sayede ‘’ Seni Seven Ölsün ‘’ adlı dizinin yönetmeni Cem Tabak ve kaliteli senaryosu ile kamera arkası kahramanlarından senarist Şeyda Delibaş bu olumlu eleştirilere uygun en güzel örneği aktarmayı başarmışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir