Tecrübeli Ekipleri ile LG Servis Hizmetinizde!

Artık günümüzde hepimizin evinde bazen çok fazla yer kapladığını düşündüğümüz beyaz eşyalar mevcut. Kriz anında imdadınıza yetişecek olan yıllardır süregelen kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutan teknoloji sektörünün öncülerinden olan Özel LG Servis ile tanışmalısınız. Başta İstanbul ve civarındaki iller olmak üzere tüm Türkiye’de varlığını sürdüren ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet eden firmamız sizlere hak ettiğiniz çözümleri sunmayı kendine amaç edinmiştir. Beyaz eşyalarınızın tamir ve periyodik bakımını alanında uzman bir ekip tarafından yaptırmanız beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatacağı gibi sizleri de huzura kavuşturacaktır.

Tecrübesi uzun yıllara dayanan Özel LG Servis alanında uzman ve gerekli eğitimi almış olan kadromuza sonuna kadar güvenmektedir. Bütün tamir ve bakım işlemlerinizin ardından sizlere verilen 1 yıllık işçilik garantisi firmamızın uzman kadrosuna olan güveninin ispatıdır. Aynı zamanda çözüm ortaklarımıza da aynı oranda güveniyoruz. Bu yüzden tamir ve bakım esnasında kullanılan her türlü yedek parçanın da 1 yıllık garantisi bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de en geniş hizmet ağına sahip olan firmamız size en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Tüm bunlara rağmen firmamız halen kendini daha da geliştirmek adına emin adımlarla hızla ilerlemektedir.

Eğer sizin de beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı sizi canınızdan bezdirdi ise ve artık çözüm bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlerde web sitemiz üzerinden aklınıza takılan soruları bize sorabilir ve Özel LG Servis hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmamızdan hizmet almak istediğiniz takdirde ise servis talep formunu doldurup tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. İsterseniz telefon yolu ile de irtibata geçebilirsiniz. Bizi tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir