Telefonuna Kılıf Arayanları Göreyim

discovery-kilifiArkadaşlar bir süredir telefonuma kılıf arıyordum. Ankarada ki telefoncular dandirik telefon kılıflarına fahiş fiyatlar isteyince kılıfımı alamamış ve kardeşimin Kayseri’ye gideceği güne ertelemiştim. Malum orada ucuz biraz daha 😀 Ancak geçenlerde takip ettiim blogların birisinde telefonkiliflari.com isimli bir site gördüm. Girdim biraz inceledim ve ücretsiz kargo seçeneği ve piyasa fiyatlarıyla 10 numarala kılıflar olduğunu gördüm.

Bildiğiniz üzere benim telefon General Mobile Discovery. Arayanlar varsa piyasada adam akıllı General Mobile Discovery kılıfı yok denecek kadar az. Öyle ki adamlar çakma kılıfları bile orjinal fiyatına satıyor bu kılıf azlığından faydalanıp. Hem ne görsellik ne de  kalite yönünden boş bir kılıf alacğaım hemde tonla para vereceğim. Yemezler güzelim. Bu yüzden de bu yazıyı yazmak istedim.

Siteye bi girin biraz gezinin. Birçok model için yüzlerce kılıf mevcut ve hepside birbirinden güzel. Kılıfların bir çoğu kabartmalı ve üzerindeki desenini daha bir güzel gösteriyor bu durum.  Ayrıca kargo üretide ödemiyorsunuz ki bu da ekstaradan 10 lira ödemek zorunda değilsiniz demek.

Bu arada benim kılıfım da resimdeki kılıf. Biraz zor oldu seçmem ama seçtim nihayetinde. Umarım beğenirsiniz 🙂

Merak edenler için Site Adresi

Telefon Kılıfları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir