Tobin Bell Sahnelere Geri Dönüyor!

Orijinal JIGSAW katili TOBİN BELL , bir sonraki TESTERE filmiyle geri dönecek. JIGSAW bu sefer gerçekten geri dönüyor ,TOBİN BELL bir sonraki Testere filminde John KRAMER rolünü yeniden canlandıracak. Filmin çekimleri bu ayın sonlarında başlayacak ve 27 Ekim 2023’te vizyona girecek.

Bir sonraki Testere filminin aslında bir devam filmi olduğu düşünülüyordu ve bu yılın başlarında TESTERE &ve SAW:THE FINAL CHAPTER’IN yönetmeni KEVİN GREUTERT yönetmen koltuğunda olduğu duyurulmuştu. Ancak BELL dönüşü kafalarda bir soru işareti yarattı. Yeni Testere filmi bir PREGUEL mi olacak?

JİGSAW ilk olarak 2004 yılında orijinal TESTEREDE JIGSAW Killer olarak karşımıza çıktı. Kurbanlarını yakalayan ve onlara hayati tehlike arz eden oyunlar oynatarak hayatta kalma isteklerini test eden bir seri katilin hikayesini anlatan film büyük bir hit oldu ve bir dizi devam filmi ve SPIN-OFF ile bugünlere kadar geldi.

Ne yazık ki, yaklaşmakta olan proje hakkında çok az şey biliniyor, bu yüzden yeni filmin bir PREGUEL mi yoksa bir SPİN-OFF mu olacağı belli değil. BELL’IN  durumu göz önüne alındığında SPOİLER:  bir devam filmi pek olası olmasa da, yine de mümkün olabilir. Filmin Spiral ile de bir bağlantısı olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor.

SAW yapımcıları MARK BURG ve OREN KOULES “TOBEN ile yeniden bir araya gelmek ne kadar heyecan verici” derken, “John KRAMER bu seriyi bir fenomen haline getiren sihrin en büyük parçası” diye eklediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir