Windows 11’in Yeniden Tasarlanan Fotoğraflar Uygulaması Ortaya Çıktı!

Teknolojinin parlayan yıldızı ve son haberleri ile dünyanın gündemine oturmuş olan Microsoft, Ürün Direktörü Panos Panay kişisel Twitter hesabında bu kez Windows 11‘in yenilenmiş Fotoğraflar uygulamasını gösteren bir video paylaştı. Deneyimli yönetici tarafından paylaşılan kısa video, uygulamadaki birkaç önemli değişikliği gözler önüne seriyor.


Microsoft sadece uygulamanın tasarımını güncellemekle kalmamış birkaç yeni fonksiyon da eklemiş gibi görünüyor. Ayrıca şirketin uygulamanın kararlılığına ve performansına da el atmış olmasını umuyoruz.

 

Panay‘ın paylaştığı videoya bakarsak Fotoğraflar’ın yeni sürümü aynı anda birden fazla fotoğrafı görüntülememize imkan sağlayacak. Bununla birlikte artık fotoğrafları görüntülerken pencerenin altında en son fotoğrafların listesini içeren bir panel görünecek.
Microsoft‘un yeniden tasarladığı Fotoğraflar uygulaması düzenleme özelliklerini kolayca erişilebilir hale getirecek. Şimdilik görebildiklerimiz bunlar. Yeniden tasarlanan Fotoğraflar uygulamasının yakında Windows Insider programı kapsamında kullanıma sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir